За 30 метрів від автомобілів спостерігачів впали два снаряди - бойовики обстріляли місію ОБСЄ - 12 Березня 2017

Обидва вибухи були спричинені розривами 82-міліметрових мінометних мін


Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) потрапили під обстріл на підконтрольній сепаратистам території Донбасу, йдеться у звіті СММ ОБСЄ. Інцидент стався напередодні, 10 березня, на західній околиці підконтрольного сепаратистам села Пікузи.


Згідно з повідомленням, патруль СММ у складі шістьох спостерігачів та двох автомобілів здійснював моніторинг дотримання режиму припинення вогню для проведення ремонтних робіт на газопроводах, пошкоджених у результаті обстрілу 8 березня.


Автомобілі СММ були припарковані неподалік передового блокпоста бойовиків так званої "Донецької народної республіки". Приблизно у 30 метрах від автомобілів упали два снаряди. Автомобілі накрило ґрунтом, що розлетівся в результаті вибуху снаряда при ударі об землю.


За оцінкою спостерігачів, "обидва вибухи були спричинені розривами 82-міліметрових мінометних мін", йдеться у повідомленні.


Після двох вибухів патруль СММ залишив район. Ніхто зі спостерігачів не постраждав, не було пошкоджено і автомобілі місії. Спостерігачі також повідомили про п’ятьох місцевих жителів, які лежали на землі, та шістьох озброєних бойовиків, які ховалися в окопах під час обстрілу.
Джерело статті: “http://nowyny.eu/news/za_30_metriv_vid_avtomobiliv_sposterigachiv_vpali_dva_snarjadi_bojoviki_obstriljali_misiju_obse/2017-03-12-22847”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя