Відкрили частину траси "Одеса-Рені", яка веде до КПП на кордоні з Молдовою


Пункт пропуску "Маяки-Паланка-Удобне" починає функціонувати у звичному режимі

Про це повідомляє ДПСУ.

Сьогодні було урочисто відкриту об’їзну дорогу на транзитній частині автодороги "Одеса-Рені".

Як раніше повідомлялось, з грудня минулого року проводились будівельні роботи з капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі державного значення Одеса-Рені, яка веде до пункту пропуску "Маяки-Паланка-Удобне", що на кордоні з Молдовою.

Тому рух в бік Одеси через Маяки був припинений.

Міст знаходиться на транзитній ділянці автодороги "Одеса-Рені", а у зв’язку з перенесенням термінів виконання будівельних робіт, за погодженням з молдовською стороною, була побудована тимчасова об’їзна дорога, що проходить територією Молдови. Дорога проходить паралельно мосту, який ще будується та в подальшому забезпечить рух не лише пасажирського та легкового транспорту, але й і вантажного.

Враховуючи початок туристичного сезону, ця об’їзна дорога суттєво розвантажить сусідні пункти пропуску. Також, готуючись до напливу туристів, в пункті пропуску "Маяки-Паланка-Удобне" прикордонники встановили додаткові кабіни для паспортного контролю.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/05/15/vidkryly_chastynu_trasy_quotodesa_reniquot_yaka_vede_do_kpp_na_kordoni_z_moldovoyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя