Сандерс випереджає Байдена вже у другому національному опитуванні


Незалежний сенатор від Вермонту Берні Сандерс лідирує в рейтингу потенційних кандидатів у президенти США від Демократичної партії на загальнонаціональному рівні. Сандерс випереджає Байдена вже у другому загальнонаціональному опитуванні.

Об этом сообщает Роспрес

Нове опитування від Monmouth показує, що Берні Сандерс лідирує серед демократів по країні з 26%, за ним ідуть Джо Байден з 16%, Елізабет Уоррен з 13%, Піт Буттіджич з 13%, Майк Блумберг з 11% і Емі Клобучар з 6%.

"Айова справила значний вплив на гонку, особливо для Байдена, чия підтримка завжди була м’якою і ґрунтувалася в основному на сприйнятті електорату", — сказав соціолог Патрік Мюррей.

Минуле опитування від Quinnipiac показало, що у Берні Сандерс має 25% підтримки прихильників демократів. За ним слідують Джо Байден (17%), Майкл Блумберг (15%), Елізабет Уоррен (14%), Піт Буттиджич (10%) і Емі Клобучар (4%).

Демократичні виборці в штатах, які проводять праймеріз і кокуси з висунення кандидатів в Супервівторок, розподіляють свою підтримку серед ряду кандидатів — 21% у Сандерса, 16% у Уоррена, 14% у Байдена, 13% у Блумберга, 11% у Буттіджіча, 7% у Клобучар.

У штатах, які голосують після Супервівторка, 30% підтримують Сандерса, 18% Байдена, 14% Буттіджіча, 11% Уоррен, 9% Блумберга і 5% Клобучар.

У Супервівторок в більшості штатів проходять попередні вибори. У цьому виборчому році Супервівторок випадає на 3 березня.

Президентські вибори в США 2020 року заплановано на 3 листопада. У них може бути обраний 46-й президент США (у випадку, якщо Дональд Трамп не буде обраний на другий термін). Згідно з Другою статтей Конституції США, для обрання президентом Сполучених Штатів Америки особа повинна бути громадянином США за народженням, не молодше 35 років, які прожили на території країни не менше 14 років.

Найчастіше кандидати висуваються від однієї з політичних партій США в ході праймеріз — інститут первинних президентських виборів, за результатами яких спрямовуються делегати на загальнонаціональну партійну конвенцію, де має бути визначений єдиний партійний кандидат у президенти.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/sanders-viperedzhaye-baydena-vzhe-u-drugomu-nacionalnomu-opituvanni-338359_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя